O nás

E-shop Wilsondo působí na slovenském trhu jako pokračovatel značky Rozprávková izba, která vznikla v roce 2011. Původně jsme se zaměřovali na prodej dětského nábytku, ale jelikož jsme chtěli poskytnout něco víc, vytvořili jsme nový koncept, který nabízí vše pro vaši domácnost na jednom místě.

Za naši největší přednost můžeme označit pro-zákaznický přístup. Myslíme na vás již při výběru produktu, kdy pečlivě dbáme na kvalitu a nejlepší cenu. Také se vám snažíme poskytnout co nejpřesnější informace, a v případě, že potřebujete s něčím poradit, vám rádi zodpovíme všechny otázky. Objednávku pečlivě zabalíme a při doručování nadrozměrných produktů využíváme vlastní dopravu s možností výnosu až k domovům. V naší firmě jsou zaměstnanci jako rodina a při sdílení povinností si navzájem pomáháme a skvělá atmosféra na pracovišti se promítá i do dobrého kontaktu se zákazníkem. Baví nás to, co děláme a aktuálně se můžeme pochlubit s více než 100 000 spokojenými zákazníky. Přečtěte si o nás na portálech Heureka, Google, Facebook či Instagram. Wilsondo je ověřený zákazníky a my všichni ve Wilsondu se neustále snažíme dělat všechno proto, abychom se zlepšovali a abyste vy byli spokojeni.

Na našich stránkách můžete objevit širokou škálu kvalitního nábytku, matrací, dětského sortimentu či bytových doplňků. Nabízíme také bohatý výběr sektorového nábytku do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či dětského pokoje a zároveň jsme specialistou na výrobu matrací na míru.

Postupujeme spolu s vámi v rámci dalších internetových obchodů na Slovensku, ale i v Maďarsku.

Slovensko

Maďarsko

Neváhejte nás kontaktovat, určitě Vám pomůžeme

  • Informace o objednávce a produktech Vám poskytneme také telefonicky: +420-253253630
  • Obecné dotazy a info o produktech: info@wilsondo.cz
  • Provozovatel

Wilsondo s. r. o. 
Zemianska Dedina 75
027 43 Nižná   
IČO: 47429151
DIČ: 2023887008
IČ DPH: SK2023887008

 
Datum vzniku:
 Zapsána: 3. října 2013, Zapsána na Okr. soudu Žilina, odd. Sro, vl.č.60353/L