Vrchní matrace 180x200 Slor - 8 cm (Visco)
Kód: GM46026Detailní popis produktu
Vrchní matrace na velkou pohovku či gauč
Visco vrchní matrace 180 × 200 z paměťové pěny je vhodná i jako přistýlková matrace na pohovky či gauče nebo pro příležitostné spaní na podlaze. Matrace je vyrobena z paměťové pěny Visco, která reaguje na tlak a teplotu vašeho těla, takže se mu dokonale přizpůsobí. Její velkou výhodou je, že brání vzniku proleženin. Matrace má antialergenní potah na zip, který je pratelný v pračce na 30 °C.
Doplňková matrace pro ničím nerušený spánek
Doplňková matrace se používá ke zlepšení vlastností vaší běžné matrace, která již ztratila své původní vlastnosti, je proležená nebo příliš tvrdá a nepohodlná. S vrchní matrací proměníte svou starou matraci nebo gauč v pohodlné místo, které poskytne páteři potřebnou oporu. Vrchní matrace přidává staré matraci dalších 8 cm extra vrstvy pro ještě lepší odpočinek a snížení tvrdosti matrace.
Kategorie tvrdosti matrace: H1, měkká matrace
Rozměry: 200 × 180 × 8 cm
Některé barvy materiálů se mohou lišit.
Materiál matrace
Elastická paměťová pěna VISCO
Nazývá se také líná pěna. Od jiných materiálů ji odlišuje vlastnost nevytvářet protitlak, ale pomalu se po zatížení vrátí zpět do původní podoby. Reaguje na teplo a tlak vašeho těla, přičemž se mu dokonale přizpůsobí a brání vzniku proleženin. Velmi vhodná také pro osoby s vysokým krevním tlakem nebo cévními problémy.
Produkt prodáváme i v našich jiných obchodech:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Vrchný matrac 180x200 Slor - 8 cm (Visco) ↗
- Magyarországról vásárol? Ez a termék megtalálható magyar webáruházunkban is: SLOR fedőmatrac 180x200 - 8 cm (Visco) ↗
- Cumpărați din România? Acest produs îl găsiți și în magazinul nostru online din România: Saltea superioară 180x200 Slor - 8 cm (Visco) ↗
- Kupujete iz Hrvatske? Ovaj proizvod možete pronaći i u našoj hrvatskoj internetskoj trgovini: Nadmadrac 180x200 Slor - 8 cm (Visco) ↗
- Nakupujete iz Slovenije? Ta izdelek najdete tudi v naši slovenski spletni trgovini: Zgornja vzmetnica 180x200 Slor - 8 cm (Visco) ↗
Související kategorie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrchní matrace 180x200 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 5904323859435 |
| Materiál matrace: | Paměťová pěna |
| Rozměr matrace: | 180x200 |
| Tvrdost matrace: | H1 - velmi měkký |
| Výška matrace: | do 10 cm |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| Přesná výška matrace: | 8 cm |
| Tvrdost: | Měkké |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
