Antibakteriální vrchní matrace Sanitized 80×200 - 8 cm
Kód: 10000012552Související produkty
Detailní popis produktu
Topper pro pohodlný, zdravý a svěží spánek
Vrchní matrace Sanitized 80 × 200 cm je ideálním řešením pro pohodlný a zdravý spánek. Je vyrobená z antibakteriální pěny T-25, která zajišťuje hygienické prostředí a minimalizuje množení bakterií, a díky své výšce 8 cm i skvělý komfort a podporu. Tato pěna vyniká skvělými kopírovacími vlastnostmi pro dokonalé přizpůsobení se tvaru těla. S nosností až 130 kg a tvrdostí H2 je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů. Nelepená pěna umožňuje optimální prodyšnost a flexibilitu, zatímco gumička na spodní straně matrace zajišťuje pevné uchycení.
Povlak SILVER zajišťuje hygienické prostředí, čímž přispívá k dlouhodobé čistotě a svěžesti matrace. Vypadá esteticky, je příjemný na dotek, ale má též antibakteriální vlastnosti a chrání matraci před nečistotami. Údržba je snadná – lze ho prát v pračce při teplotě 30 °C. Na spodní straně matrace se nacházejí gumičky, které zajišťují lepší uchycení povlaku na matraci.
Vrchní matrace slouží jako doplněk k hlavní matraci nebo sedací soupravě a není určena pro samostatné používání.
Přečtěte si: Jak vybrat správnou matraci? Poradíme vám
Kategorie tvrdosti matrace: H2, měkká matrace
Rozměry: 200× 80 × 8 cm
Nosnost: do 130 kg
Některé barvy materiálů i detaily prošití se mohou lišit v závislosti na výrobě.
Materiál matrace
Polyuretanová pěna
Vysoce kvalitní pěna, která slouží jako základní i doplňková vrstva matrací. Tato pěna má vysokou odolnost proti deformacím a proležení, díky čemuž prodlužuje životnost matrace a zvyšuje pocit dobrého spánku.
Produkt prodáváme i v našich jiných obchodech:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Antibakteriálny vrchný matrac Sanitized 80x200 - 8 cm ↗
- Magyarországról vásárol? Ez a termék megtalálható magyar webáruházunkban is: SANITIZED antibakteriális fedőmatrac 80x200 - 8 cm ↗
- Cumpărați din România? Acest produs îl găsiți și în magazinul nostru online din România: Saltea superioară antibacteriană Sanitized 80×200 - 8 cm ↗
- Kupujete iz Hrvatske? Ovaj proizvod možete pronaći i u našoj hrvatskoj internetskoj trgovini: Antibakterijski nadmadrac Sanitized 90×200 - 8 cm ↗
- Nakupujete iz Slovenije? Ta izdelek najdete tudi v naši slovenski spletni trgovini: Antibakterijsko nadležišče Sanitized 80×200 - 8 cm ↗
Související kategorie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrchní matrace 80x200 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Materiál matrace: | Pěna |
| Rozměr matrace: | 80x200 |
| Tvrdost matrace: | H2 - měkký |
| Výška matrace: | do 10 cm |
| Délka matrace: | 200 cm |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| Partnerské matrace: | Ne |
| Potah: | Silver Care |
| Přesná výška matrace: | 8 cm |
| Šířka matrace: | 80 cm |
| Tvrdost: | Středně tvrdé |
| Typ pěny: | Polyuretanová pěna |
| Velikost: | Pro jednolůžko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
