Antibakteriální vrchní matrace Sanitized 160×200 - 8 cm
Kód: 10000012557Související produkty
Detailní popis produktu
Královský prostor, stabilní opora a dokonalý komfort
Vrchní matrace Sanitized okouzlí po každé stránce. Výborně doplní starou matraci i gauč. Antibakteriální pěna T-25 s výškou 8 cm se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Nosnost až 130 kg a tvrdost H2 zajišťují, že je matrace vhodná pro širokou škálu uživatelů. Je navržena tak, aby zajistila dokonalý komfort, kvalitní spánek a dlouhodobou svěžest. Pěna je nelepená a poskytuje maximální prodyšnost. Ve spodní čáasti matrace se nachází gumička pro lepší uchycení.
Potah SILVER vytváří hygienické prostředí, které přispívá k dlouhotrvající čistotě matrace. Vypadá esteticky, je příjemný na dotek, ale také účinně chrání matraci před nečistotami, čímž zaručuje ochranu a pohodlí na dlouhé časy. Díky antibakteriálním vlastnostem minimalizuje množení bakterií, čímž zaručuje zdravější a příjemnější spánek. Jeho údržba je velmi jednoduchá – lze ho prát v pračce při teplotě 30 °C. Na spodní straně matrace se nacházejí gumičky, které zajišťují snadné uchycení potahu na matraci.
Vrchní matrace slouží jako doplněk k hlavní matraci nebo sedačce a není určena k samostatnému používání.
Přečtěte si: Jak vybrat správnou matraci? Poradíme vám.
Kategorie tvrdosti matrace: H2, měkká matrace
Rozměry: 200 × 160 × 8 cm
Nosnost: do 130 kg
Některé barvy materiálů i detaily prošití se mohou lišit v závislosti na výrobě.
Materiál matrace
Polyuretanová pěna
Vysoce kvalitní pěna, která slouží jako základní i doplňková vrstva matrací. Tato pěna má vysokou odolnost proti deformacím a proležení, díky čemuž prodlužuje životnost matrace a zvyšuje pocit dobrého spánku.
Produkt prodáváme i v našich jiných obchodech:
- Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Antibakteriálny vrchný matrac Sanitized 160x200 - 8 cm ↗
- Magyarországról vásárol? Ez a termék megtalálható magyar webáruházunkban is: SANITIZED antibakteriális fedőmatrac 160x200 - 8 cm ↗
- Cumpărați din România? Acest produs îl găsiți și în magazinul nostru online din România: Saltea superioară antibacteriană Sanitized 160×200 - 8 cm ↗
- Kupujete iz Hrvatske? Ovaj proizvod možete pronaći i u našoj hrvatskoj internetskoj trgovini: Antibakterijski nadmadrac Sanitized 160×200 - 8 cm ↗
- Nakupujete iz Slovenije? Ta izdelek najdete tudi v naši slovenski spletni trgovini: Antibakterijsko nadležišče Sanitized 160×200 - 8 cm ↗
Související kategorie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrchní matrace 160x200 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Materiál matrace: | Pěna |
| Rozměr matrace: | 160x200 |
| Tvrdost matrace: | H2 - měkký |
| Výška matrace: | do 10 cm |
| Délka matrace: | 200 cm |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| Partnerské matrace: | Ano |
| Potah: | Silver Care |
| Přesná výška matrace: | 8 cm |
| Šířka matrace: | 160 cm |
| Tvrdost: | Středně tvrdé |
| Typ pěny: | Polyuretanová pěna |
| Velikost: | Na dvoulůžko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
